Description
About Her
Michael is the best male sex doll’s torso. From his face to his hair and appealing physique, his entire body screams sex!
The star of the show is his 6.6″ inches long penis with 4.2″ girth. It is detailed with veins, a soft mushroom top and balls that look just like the real thing. Like the rest of his body, the full size sex doll’s penis is also made from silicone, making him a 100% silicone doll. This lust doll has a perfect six-pack, abs that look like they were sculpted by the gods and a perfect jawline. Even his facial features look like they were painted on by the most careful hands, and this sex doll’s torso’s face looks divine.
Fully fitted with a skeleton, this mature sex doll can assume an upright position and also take on some more flexible roles in your fuck doll fantasies. Michael is customisable too, from his doll wigs/hair to his eyes, fingers and even penis cap.
A work-of-art body, a big dick and a pretty face. What else do you need?
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 165cm |
| Breast | 84cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
| Vagina Depth | 17cm |
| Anal Depth | 17cm |
| Net Weight | 35KG |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.