Beskrivelse
Om hende
Michael er den bedste mandlige kønsdukkeoverkrop. Fra hans ansigt til hans hår og tiltalende fysik skriger hele hans krop sex!
Stjernen i showet er hans 6,6" lange penis med 4,2" omkreds. Den er detaljeret med årer, en blød svampetop og kugler, der ligner den ægte vare. Ligesom resten af hans krop er sexdukkens penis i fuld størrelse også lavet af silikone, hvilket gør ham til en 100% silikonedukke. Denne lystdukke har en perfekt sixpack, mavemuskler, der ser ud som om de er skulptureret af guderne og en perfekt kæbelinje. Selv hans ansigtstræk ser ud, som om de er malet på af de mest forsigtige hænder, og denne sexdukkes torso's ansigt ser guddommeligt ud.
Fuldt udstyret med et skelet kan denne modne sexdukke indtage en oprejst stilling og også påtage sig nogle mere fleksible roller i dine fandedukkefantasier. Michael kan også tilpasses, fra hans dukkeparykker/hår til hans øjne, fingre og endda penishue.
Et kunstværk, en stor pik og et smukt ansigt. Hvad har du ellers brug for?
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 165 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Talje | 59 cm |
| Hofte | 87 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
| Nettovægt | 35 kg |
Dukkegalleri
























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.