Description
About Her
Sex doll porno is an area where the use if sex dolls is growing fast, here people have recorded sex with sex dolls and post the videos on ht internet. The porn dolls used can be sex blow up dolls or mannequin dolls also. These videos are entertaining and educational as well. They teach the general public how to use and take care of their dolls. And for those who do not have hot dolls, the videos show them the advantages of having a cum doll to please you whenever you feel like it. This is the positive effects of watching videos on sex doll tubes.
Asian big booty sex dolls are the most common dolls you will see in the sex doll tubes. These dolls are dressed in the Asian attire with a flower tucked neatly on its head. It is covered decently to give off a decent girl look. The Asian sex doll can be used by both men and women for sexual pleasure. These dolls are made of tpe and feel very life like.
To get yourself or a loved one a sex doll , please visit, sex doll UK. Here you can look at the kind of sex dolls we have on sale and check if the get your attention.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 159cm |
| Breast | 86cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 103cm |
| Net Weight | 46KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.