Popis
O ní
Sex doll porno je oblast, kde používání sexu panenek rychle roste, lidé zde nahrávali sex s panenkami a umisťovali videa na ht internet. Používané porno panenky mohou být také sexuální panenky nebo panenky manekýn. Tato videa jsou také zábavná a vzdělávací. Učí širokou veřejnost, jak své panenky používat a starat se o ně. A pro ty, kteří nemají horké panenky, videa ukazují výhody toho, že mají cum panenku, která vás potěší, kdykoli budete mít chuť. To jsou pozitivní účinky sledování videí na tubusech sexuálních panenek.
Asijské velké kořistní sexuální panenky jsou nejběžnějšími panenkami, které uvidíte v tubách pro sexuální panenky. Tyto panenky jsou oblečeny v asijských šatech s květinou úhledně zastrčenou na hlavě. Je decentně zakrytá, aby vyzařovala decentní dívčí vzhled. Asijskou sexuální panenku mohou používat muži i ženy pro sexuální potěšení. Tyto panenky jsou vyrobeny z tpe a jsou velmi živé.
Chcete-li sobě nebo někomu blízkému pořídit sexuální panenku, navštivte, prosím, sex doll UK. Zde se můžete podívat na druhy sexuálních panenek, které máme v prodeji, a zkontrolovat, zda upoutají vaši pozornost.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 159 cm |
| Prsa | 86 cm |
| Pás | 64 cm |
| Boky | 103 cm |
| Čistá hmotnost | 46 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 22 cm |
| Anální hloubka | 18 cm |
Galerie panenek





















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.