Description
About Her
This is a real life anime pink sweet sex doll that has all the best features of a $2000 thicc sex doll. This blow-up sex doll is a great japanese sex doll video doll. One that has All the best features you need in a sex doll – farah Abraham doll.
Furthermore, this cattleya sex doll comes fully loaded with all the best features fond in a realistic real doll. Hence, this janet jacme sex doll was designed for long term use. This means that this sex doll noir and dark sims doll is highly durable. Hence, if you have a public sex doll porn fetish. This is a nativity with a sex doll fantasy real doll that can make it all happen. Hence, you can explore your favorite sexual fantasies with this real life real doll. Thus, making this realistic sex doll a great sexual companion.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 176cm |
| Bust | 98cm |
| Waist | 85cm |
| Hip | 99cm |
| Arm | 65cm |
| Shoulder Width | 47cm |
| Leg Length | 91cm |
| Foot Length | 27cm |
| Penis Length | 15cm / 25cm |
| Oral Depth(Soft Head Only) | 12cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 47kg |
Doll Gallery































Reviews
There are no reviews yet.