Opis
O njej
To je anime roza sladka seks lutka iz resničnega življenja, ki ima vse najboljše lastnosti debele seks lutke $2000. Ta napihljiva seks lutka je odlična japonska video lutka za seks. Tista, ki ima vse najboljše lastnosti, ki jih potrebujete pri seks lutki – punčka farah Abraham.
Poleg tega je ta seks lutka Cattleya popolnoma opremljena z vsemi najboljšimi lastnostmi realistične prave lutke. Zato je bila ta seks punčka janet jacme zasnovana za dolgotrajno uporabo. To pomeni, da je ta spolna lutka noir and dark sims punčka zelo vzdržljiva. Torej, če imate javni spolni fetiš pornografskih lutk. To je rojstvo s seks lutko, fantazijsko resnično lutko, ki lahko uresniči vse. Zato lahko raziskujete svoje najljubše spolne fantazije s to resnično lutko iz resničnega življenja. Tako je ta realistična spolna lutka odličen spolni spremljevalec.
Dimenzije
| Material | Poln silikon |
| Višina | 176 cm |
| Doprsi | 98 cm |
| Pas | 85 cm |
| Kolk | 99 cm |
| Roka | 65 cm |
| Širina ramen | 47 cm |
| Dolžina noge | 91 cm |
| Dolžina stopala | 27 cm |
| Dolžina penisa | 15cm / 25cm |
| Ustna globina (samo mehka glava) | 12 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 47 kg |
Galerija lutk































Ocene
Ni še nobene ocene.