Popis
O ní
Toto je skutečná anime růžová sladká sexuální panenka, která má všechny nejlepší vlastnosti tlusté sexuální panenky $2000. Tato nafukovací sexuální panenka je skvělá japonská video panenka. Taková, která má všechny nejlepší vlastnosti, které od sexuální panenky potřebujete – panenka Farah Abraham.
Tato sexuální panenka Cattleya je navíc plně nabitá všemi nejlepšími vlastnostmi, které realistická panenka nabízí. Proto byla tato sexuální panenka Janet Jacme navržena pro dlouhodobé používání. To znamená, že tato černobílá a temná sim panenka je vysoce odolná. Pokud tedy máte fetiš na veřejné sexuální panenky, jedná se o fantasy skutečnou panenku s věčnými sexuálními fantaziemi, která vám vše umožní. S touto skutečnou panenkou si tak můžete užít své oblíbené sexuální fantazie. Díky tomu je tato realistická sexuální panenka skvělým sexuálním společníkem.
Rozměry
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 176 cm |
| poprsí | 98 cm |
| Pás | 85 cm |
| Boky | 99 cm |
| Paže | 65 cm |
| Šíře ramen | 47 cm |
| Délka nohy | 91 cm |
| Délka chodidla | 27 cm |
| Délka penisu | 15 cm / 25 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 47 kg |
Galerie panenek





























Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.