Apraksts
Par viņu
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 168 cm |
| Krūtis | 80 cm |
| Uz leju krūtis | 62 cm |
| Gurns | 92 cm |
| Viduklis | 52 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Rokas garums | 68 cm |
| Rokas garums | 15 cm |
| Kāju garums | 90 cm |
| Mutiski | 12 cm |
| Maksts | 22 cm |
| Anus | 14 cm |
| Pēdas garums | 23 cm |
| Kakla apkārtmērs | 28 cm |
| Neto svars | 33 kg |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.