Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| poprsí | 80 cm |
| Dolů poprsí | 62 cm |
| Boky | 92 cm |
| Pás | 52 cm |
| Rameno | 37 cm |
| Délka paže | 68 cm |
| Délka ruky | 15 cm |
| Délka nohy | 90 cm |
| Ústní | 12 cm |
| Vaginální | 22 cm |
| Řitní otvor | 14 cm |
| Délka chodidla | 23 cm |
| Obvod krku | 28 cm |
| Čistá hmotnost | 33 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.