Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 168 cm |
| Rind | 80 cm |
| Rist allapoole | 62 cm |
| Hip | 92 cm |
| Vöökoht | 52 cm |
| Õlg | 37 cm |
| Käe pikkus | 68 cm |
| Käe pikkus | 15 cm |
| Jala pikkus | 90 cm |
| Suuline | 12 cm |
| Vaginaalne | 22 cm |
| Anus | 14 cm |
| Jala pikkus | 23 cm |
| Kaela ümbermõõt | 28 cm |
| Neto kaal | 33 kg |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.