Apraksts
Par viņu
Vai vēlaties paspilgtināt lietas savās attiecībās vai laulībā? Kā būtu ar trijatu bez vainas apziņas? Ak jā!! Jūs varat dabūt sasodītu sieviešu seksa lelli, lai piepildītu savu fantāziju trijatā, nejūtot vainu par partnera krāpšanu, viņai piemīt visas īpašības, kuras jūs kādreiz atradīsit seksa partnerī. Ja vēlaties savu lelli bez krūtīm, mums ir maza lelle ar krūtīm, lai jūs justos relaksēta un arī sasniegtu jūsu seksuālās cerības.
Vai vēlaties paspilgtināt lietas savās attiecībās vai laulībā? Kā būtu ar trijatu bez vainas apziņas? Ak jā!! Jūs varat dabūt sasodītu sieviešu seksa lelli, lai piepildītu savu fantāziju trijatā, nejūtot vainu par partnera krāpšanu, viņai piemīt visas īpašības, kuras jūs kādreiz atradīsit seksa partnerī. Ja vēlaties savu lelli bez krūtīm, mums ir maza lelle ar krūtīm, lai jūs justos relaksēta un arī sasniegtu jūsu seksuālās cerības.
160 cm mīlas lelle ir pieejama dažādos izmēros pēc jūsu izvēles. Ja vēlaties mainīt savu lelli, neejiet pārāk tālu. Mūsu masīvā silikona pieaugušo mīlas lelle, kas tiek pārdota, jums palīdzēja. Pirms iegādes jums ir iespēja izvēlēties jebkuru pārvērtību pēc jūsu izvēles. Ja vēlaties veikt pielāgojumus pilnībā novietojamām lellēm, vārti ir atvērti, lai to izdarītu. Jūsu apmierinātība sniedz mums prieku darīt vairāk. Es domāju, ka bez jums mēs vispār nebūtu šeit. Tāpēc veiciet pasūtījumus, norādiet savas vēlmes, izvēlieties labāko un uzziniet, cik tālu mēs varam iet, lai jūs apmierinātu. Tāpat kā mūsu sasodīti reālistiskās seksa lelles ļoti vēlas un vēlas jūs apmierināt.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 167 cm |
| Krūtis | 77 cm |
| Viduklis | 55 cm |
| Gurns | 110 cm |
| Plecu | 32 cm |
| Arm | 46 cm |
| Kāja | 90 cm |
| Pēda | 21 cm |
| Neto svars | 39 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.