apibūdinimas
Apie ją
Ar žinote, kad turime nekaltų sekso lėlių? Šių sekso lėlių niekas niekada nenaudojo, o jas nusipirkę tampate pirmuoju asmeniu, turinčiu seksualinės patirties su jomis.
Mūsų nekaltos sekso lėlės yra latekso lėlės, kurios buvo pagamintos ir išpuoštos taip, kad atrodytų kaip Kinijos moterys.
Žiūrėdami „China Doll“ sekso juostą pamatysite, kaip ji daro viską, kas seksualu, viliojanti ir patraukli.
latekso fuckdolls yra natūralaus dydžio lėlės, taip pat xxx sekso lėlės, skirtos jūsų seksualiniam gyvenimui suteikti prieskonių ir pasitenkinimo.
Be to, šias lėles gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Galima rasti mergaitę sušikti lėlę, o kaip vyras gali patekti į šias lėles.
Įsigijimas į sekso lėlę pagerina jūsų seksualinį gyvenimą ir jums nereikia jaudintis dėl streso, kurį patiriate ją valant, nes ją labai lengva išvalyti.
Mūsų Kinijos lėlės turėtų gražiai sėdėti ant jūsų lovos, todėl užsisakykite ją ir nuo šiol patirkite fantastišką seksualinę patirtį.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 161 cm |
| Krūties linija | 74 cm |
| Liemens linija | 50 cm |
| Hip linija | 80 cm |
| Pečių plotis | 30 cm |
| Rankos ilgis | 64 cm |
| Kojos ilgis | 100 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Šlaunų linija | 42 cm |
| Blauzdos linija | 29 cm |
| Grynas svoris | 32.5kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.