apibūdinimas
Apie ją
Jei esate lėlių pornografijos gerbėjas, matėte Elisą kai kuriose naminėse lėlių pornografijose. Didžiulė sekso lėlė su papais sukasi galvą visur, kur tik eina – tiesiog negalite nekreipti dėmesio į ją ir jos G-taurelės beldiklius.
Be didelių krūtų, ji turi mažą juosmenį, kuris išsiskiria iš daugelio lėlių, ypač dėl savo dydžio. O su savo palyginti mažu lėlės užpakaliuku ji puikiai tiks anime sekso lėlių mėgėjams.
Kitas dalykas, dėl kurio ji ypatinga, yra tai, kad ji yra TPE sekso lėlė. Skirtingai nuo silikoninių sekso lėlių, medžiaga yra minkšta liesti ir žaižaruojanti. Jos krūtys yra tikras šou, kai pradeda judėti.
Pigi sekso lėlė turi metalinį skeletą, suteikiantį daugiau lankstumo. Ji taip pat turi tris angas, kurių visų matmenys yra skirtingi, kad būtų galima atkurti žmogaus išvaizdą ir jausmą.
Ji yra pritaikoma sekso lėlė, kurioje galite rinktis iš daugybės lėlių perukų, akių spalvų, seksualių lėlės kostiumų, akių spalvų ir odos atspalvių asortimento.
Matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 168 cm |
| Krūtinė | 90 cm |
| Juosmuo | 53 cm |
| Klubas | 95 cm |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 17 cm |
| Grynas svoris | 35 kg |
Lėlių galerija


























































































Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.