apibūdinimas
Apie ją
Jei norite būti sekso lėlių kūrėjas ir norite sukurti kuo tikroviškiausias sekso lėlių juostas – pavyzdžiui, Kubietiškos lėlės sekso juostą – tuomet jums reikia tikroviškos juodos sekso lėlės, tokios kaip ši mažutė. Dabar jis toli nuo Yiff sekso lėlės, tačiau tai yra tikroviškiausia sekso lėlės nugalėtoja. Tikras lėlės sekso robotas turi pakankamai įgūdžių kaip lėlė Bob Saget ir privers susimąstyti, ar sekso lėlės gaminimo kodikliuose buvo įrašytas „sekso patrauklumas“. Ši vyriška sekso lėlė dulkina daugybę kitų sekso lėlių pornografijos filmuose, tačiau jis taip pat yra tikrai geras pasirinkimas žmonėms, kurie dar nepažįsta vyriškų sekso lėlių, nes juo labai lengva naudotis.
Nors joje įdiegta technologija, leidžianti sustiprinti patirtį, jūs visiškai kontroliuojate šią sekso lėlę ir nustatote greitį, apimtį ir keletą kitų pritaikomų funkcijų. Ne, jie nemelavo sakydami, kad juodaodžiai vyrai turi daugiausiai padovanoti, ir neabejotinai reikia žaisti, kai sekso lėlė yra ši meilės lėlė. Moterys ir vyrai, norintys išdulkinti vyrišką sekso lėlę ir sutinkate, kad didesnė, tuo geriau, tai sekso lėlė jums.
Matmenys
| Medžiaga | TPE |
| Aukštis | 158 cm |
| Biustas | 75 cm |
| Juosmuo | 49 cm |
| Klubas | 81 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Pėda | 21 cm |
| Grynas svoris | 32 kg |
| Burnos gylis | 13 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
Lėlių galerija












Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.