Beschrijving
Over haar
Als je een maker van sekspoppen wilt worden en de meest realistische sekspoptapes wilt maken – zoals de Cubaanse poppensekstape – dan heb je hier een realistische zwarte sekspop zoals deze babe nodig. Nu is hij ver verwijderd van een Yiff-sekspop, maar dit is de meest realistische winnaar van een echte sekspop. De echte poppenseksrobot heeft voldoende vaardigheden als een Bob Saget-pop en zal je doen afvragen of er 'sex-appeal' in de codicils staat voor het maken van een sekspop. Deze mannelijke sekspop neukt vele andere yiff-sekspoppen in de pornofilms, maar hij is ook een hele goede keuze voor mensen die nieuw zijn bij het neuken van mannelijke sekspoppen, omdat hij heel gemakkelijk te gebruiken is.
Hoewel uitgerust met technologie om de ervaring te versterken, heb jij de volledige controle over deze sekspop en bepaal jij de snelheid, de omtrek en een paar andere aanpasbare functies. Nee, ze logen niet toen ze zeiden dat zwarte mannen het meeste te bieden hadden, en het komt zeker van pas als de sekspop in kwestie deze liefdespop is. Vrouwen en mannen die een mannelijke sekspop willen neuken en je bent het ermee eens dat groter beter is, dit is de sekspop voor jou.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 158cm |
| Borstbeeld | 75cm |
| Taille | 49cm |
| Heup | 81cm |
| Arm lengte | 63cm |
| Voet | 21cm |
| Netto gewicht | 32kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.