Popis
O nej
Ak chcete byť tvorcom sexuálnych bábik a chcete vytvoriť tie najrealistickejšie pásky so sexuálnymi bábikami – ako je napríklad sexuálna páska pre kubánsku bábiku – potom potrebujete realistickú čiernu sexuálnu bábiku, ako je táto baba práve tu. Teraz je ďaleko od sexuálnej bábiky Yiff, ale toto je najrealistickejší víťaz skutočnej sexuálnej bábiky. Skutočný sexuálny robot s bábikou má dostatok zručností ako bábika Bob Saget a prinúti vás premýšľať, či bol do kodicilov na výrobu sexuálnej bábiky napísaný „sexappeal“. Táto mužská sexuálna bábika ošuká mnoho iných yiff sexuálnych bábik v porno filmoch, ale je tiež naozaj dobrou voľbou pre ľudí, ktorí sú so zasranými mužskými sexuálnymi bábikami noví, pretože sa veľmi ľahko používa.
Hoci je táto sexuálna bábika vybavená technológiou na umocnenie zážitku, túto sexuálnu bábiku máte úplne pod kontrolou a vy určujete rýchlosť, obvod a niekoľko ďalších prispôsobiteľných funkcií. Nie, neklamali, keď povedali, že černosi majú čo dodať, a rozhodne sa treba hrať, keď je dotyčnou sexuálnou bábikou táto bábika lásky. Ženy a muži, ktorí chcú súložiť mužskú sexuálnu bábiku a súhlasíte s tým, že väčšia je lepšia, toto je sexuálna bábika pre vás.
Rozmery
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| poprsia | 75 cm |
| Pás | 49 cm |
| Bedro | 81 cm |
| Dĺžka ruky | 63 cm |
| Noha | 21 cm |
| Cista hmotnost | 32 kg |
| Ústna hĺbka | 13 cm |
| Hĺbka vagíny | 18 cm |
| Análna hĺbka | 16 cm |
Galéria bábik












Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.