Leírás
Róla
Itt, hogy örömet okozzon Önnek, a végső élmény és elégedettség partnere a szexbaba bot vásárlása. Ez a korszerű valósághű szerelmi baba minden, amire valaha is vágyott, és mesterséges intelligenciával készült. De várj, van még több, minden perverz számára van egy szexbaba tf gép hentai kiegészítőnk minden legmerészebb álmodhoz.
De mi különböztet meg minket az összes többi választási lehetőségtől? Vörös hajú babáink kifejezetten a legjobb alapanyagokból készülnek, hogy biztosítsák a legjobb tartósságot és valódi képet, mint a babák. Emellett professzionális íróinkból álló csapatunk írja és alkotja, akik a papír minden aspektusát a lehető legkifogástalanabbá teszik.
Élvezze a legjobb elégedettséget forradalmi szexbabáinkkal még ma
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 162 cm |
| Felső mellkas | 104 cm |
| Derék | 60 cm |
| Csípő | 97 cm |
| Váll | 31 cm |
| Kar | 62 cm |
| Láb | 80 cm |
| Láb | 21 cm |
| Nettó tömeg | 32 kg |
| Orális mélység | 15 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 15 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.