Opis
O njoj
Najbolja seks lutka, napravljena od vrhunskog silikonskog materijala, prava silikonska seks lutka, Zoma pozdravlja. Ova nova seks lutka izrađena je od visokokvalitetnog silikonskog materijala i dizajnirana je da bude jednako realistična kao i vaša prava ljudska djevojka.
S ovom ljudskom seks lutkom, nećete imati problema zaboraviti svoju djevojku ili djevojku koja vam je slomila srce; ona je slatka djevojka i dobro društvo. Ova pomoćna seks lutka pružit će vam sjajno društvo i dobru intimu.
Koliko može biti neugodno ako vam zgodna djevojka slomi srce ili vas privlače zgodne djevojke? Ne brinite; ova seks lutka za odrasle ovdje je da vam obriše suze. Sa svojom čvrstom i glatkom macom i svojom lijepom kožom. Možete pratiti svoju ruku po cijelom tijelu ove ženske ljubavne lutke u znak divljenja i obožavati je.
Ova vrhunska seks lutka odvest će vas na mjesta na koja ne možete ni sanjati. Morate iz prve ruke otkriti čuda ove lutke čudesne žene. Ako su vam potrebne seksualne ideje, bolje je da se uputite ravno u našu internetsku trgovinu lutkama za seks kako biste naručili ekskluzivnu svoju TPE ljubavnu lutku; što prije, to bolje jer možete dugo uživati u slatkoći ove Barbie sex lutke.
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava+TPE tijelo |
| Visina | 160 cm |
| Grudi | 85 cm |
| Struk | 50 cm |
| Hip | 86 cm |
| Rame | 36 cm |
| Dužina noge | 80 cm |
| Duljina ruke | 60 cm |
| Dužina stopala | 20 cm |
| Neto težina | 39 KG |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka
![]()
![]()
Recenzije
Još nema recenzija.