Description
About Her
The finest sex doll, made of premium silicone material, a real silicone sex doll, Zoma says hi. This new sex doll is made from high-quality silicone material and is designed to be just as realistic as your real human girlfriend.
With this human sex doll, you’ll have no trouble forgetting your girlfriend or that girl that broke your heart; she’s a sweet girl and a good companion. This companion sex doll will give you great companionship and good intimacy.
How annoying can it be if a hot girl breaks your heart or you are attracted to hot girls? Don’t worry; this adult sex doll is here to wipe your tears away. With her tight and smooth pussy and her lovely skin. You can trace your hand all over this female love doll’s body in admiration and worship it.
This high-end sex doll will take you to places you can never dream of getting to. You need to discover firsthand the wonders of this wonder woman doll. If you are in need of sexual ideas, it is better for you to head straight to our sex doll shop online to make an exclusive order for your TPE love doll; the earlier, the better because you get to enjoy the sweetness of this barbie sex doll for a long time.
Dimensions
| Material | Silicone Head+TPE Body |
| Height | 160cm |
| Breast | 85cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 86cm |
| Shoulder | 36cm |
| Leg Length | 80cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 20cm |
| Net Weight | 39KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.