Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 170cm D kuppi |
| Nettopaino | 37kg |
| Täysi rintakuva | 84 cm |
| Rinnan alla | 64 cm |
| Vyötärö | 53,5 cm |
| Hip | 95 cm |
| Jalan pituus | 21,5 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.