Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 170 cm |
| Horní část hrudníku | 85 cm |
| Spodní část hrudníku | 61 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 92 cm |
| Rameno | 35 cm |
| Paže | 68 cm |
| Noha | 90 cm |
| Chodidlo | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 38 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.