Opis
O njej
Dimenzije
| Material | TPE |
| Velikost telesa | 170cm D skodelica |
| Neto teža | 37 kg |
| Polno prsi | 84 cm |
| Pod oprsjem | 64 cm |
| Pas | 53,5 cm |
| Kolk | 95 cm |
| Dolžina stopala | 21,5 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Globina anusa | 15 cm |
| Ustna globina | 12 cm |
Galerija lutk











Ocene
Ni še nobene ocene.