Description
About Her
Do you want to have a pleasure experience that other love dolls will have a hard time recreating? Look no further than the virtual life-like sex Shemale Sex doll in your presence. You want to try fucking fat sex dolls but do not know where to begin? Well, you don’t need sex doll mildew in your home before you get an orgasm. This custom face sex doll is perfect for you, because you can make sure that your sex doll looks like you need it to within your shemale sex doll budget. No ned to diy how to make a doll stand, because the appeal of a sex doll like her will make you buy multiple. She is the best JS sex doll – a recreation of all of your favourite Virtual sex dolls. Don;t you want to have sex with life-like sex dolls like her at your own leisure?
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 162cm |
| Breast | 96cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 98cm |
| Shoulder | 38cm |
| Leg Length | 77cm |
| Arm Length | 65cm |
| Foot Length | 22cm |
| Net Weight | 42KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery



















Reviews
There are no reviews yet.