Beskrivelse
Om hende
Vil du have en fornøjelsesoplevelse, som andre kærlighedsdukker vil have svært ved at genskabe? Se ikke længere end den virtuelle livlignende sex Shemale Sex dukke i dit nærvær. Vil du prøve fucking fede sexdukker, men ved ikke, hvor du skal begynde? Nå, du behøver ikke sexdukke meldug i dit hjem, før du får en orgasme. Denne tilpassede ansigtssexdukke er perfekt til dig, fordi du kan sikre dig, at din sexdukke ser ud, som om du har brug for den inden for dit shemale-sexdukkebudget. Det er ikke nødvendigt at gøre det selv, hvordan man får en dukke til at stå, fordi appellen af en sexdukke som hende vil få dig til at købe flere. Hun er den bedste JS sexdukke – en genskabelse af alle dine yndlings virtuelle sexdukker. Vil du ikke have sex med livagtige sexdukker som hende på din egen fritid?
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 162 cm |
| Bryst | 96 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 98 cm |
| Skulder | 38 cm |
| Benlængde | 77 cm |
| Armlængde | 65 cm |
| Fodlængde | 22 cm |
| Nettovægt | 42 kg |
| Mundtlig dybde | 12 cm |
| Vaginal dybde | 22 cm |
| Anal dybde | 18 cm |
Dukkegalleri










Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.