Beskrivning
Om henne
Vill du ha en njutningsupplevelse som andra kärleksdockor kommer att ha svårt att återskapa? Se inte längre än till den virtuella verklighetstrogna sexdockan Shemale Sex i din närvaro. Du vill testa jävla feta sexdockor men vet inte var du ska börja? Tja, du behöver inte sexdocka mögel i ditt hem innan du får orgasm. Denna anpassade ansikts-sexdocka är perfekt för dig, eftersom du kan se till att din sexdocka ser ut som du behöver den inom din shemale-sexdockabudget. Inget behov av att göra själv hur man får en docka att stå, eftersom överklagandet av en sexdocka som henne kommer att få dig att köpa flera. Hon är den bästa JS-sexdockan – en rekreation av alla dina virtuella favoritdockor. Vill du inte ha sex med verklighetstrogna sexdockor som henne på din egen fritid?
Mått
| Material | TPE |
| Höjd | 162 cm |
| Bröst | 96 cm |
| Midja | 55 cm |
| Höft | 98 cm |
| Axel | 38 cm |
| Benlängd | 77 cm |
| Armlängd | 65 cm |
| Fotlängd | 22 cm |
| Nettovikt | 42 kg |
| Oralt djup | 12 cm |
| Vaginalt djup | 22 cm |
| Analt djup | 18 cm |
Dockgalleri










Recensioner
Det finns inga produktrecensioner än.