Description
About Her
Have you ever had a sex doll experience if you haven’t been fucked by a sex doll maid? Inspired by the doll city sex game, meet Sex Doll Britney, the most experienced sex doll. With a skillset that goes far past missionary sex and extends all the way to anime sex doll sex, this devil sex soul definitely wants your soul. And you were going to have your sex doll homemade?
This sex doll experience doesn’t go to waste, and Britney can even be. Your teacher’s sex doll, helping you explore your body in ways you haven’t thought of before. Doll sex men know that a love doll like her is a special experience, and they’re the only ones we trust enough to make use of this sexy sex doll to the best of her ability. She used to deal with muscular male sex dolls, so if you’re a stronger man hoping that your love doll can handle your girth and all you bring to the table, don’t worry about it. If Britney is on the table, every single one of your sexual needs will be met. Plus, she has a big appetite, too, just like you! Wanna see who gets tired first?
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 158cm |
| Bust | 75cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 81cm |
| Arm Length | 63cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 32kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery






















Reviews
There are no reviews yet.