Description
About Her
A sex doll actress is designed to look like a human that you would like to fuck. The cock of the relastic male sex doll is long enough to get to your vaginal walls and make you cum. For instance, the monster cock 3 foot sex doll has veins on the cock to awaken your clit nerves.
After sex, with the sex doll covered in cum, you can go on another round of sex. These realistic fuck dolls won’t complain of the sex pace. There’s no need to be selfless with the ms marvel sex doll as your orgasm comes first. The sex doll Nigeria go a long way in boosting your sexual morale with constant practice.
The chiseled sex doll comes with abs that give balance during sex. It is impossible to go through the sex doll fucled experience and not orgasm. Engaging in doll sex for sex mastery keeps you interested and saves you from infectious. A fine thick sex doll might get all you need to let go of sexual tension.
Dimensions
| Height | 165cm |
| Weight | 43kg |
| Breasts | 92cm |
| Under Bust | 66cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 112cm |
| Shoulder | 38cm |
| Thigh | 62cm |
| Foot | 23cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.