Description
About Her
Are you a fan of doll sex cum eating? This male torso sex doll was designed to offer the most immersive and realistic sexual experiences. Hence, if you love a good stripper sex doll. This abg sex doll was designed to offer the most immersive and realistic sexual encounter.
Furthermore, this cnet sex doll was designed to offer the very best sexual experiences. This means that as man fuck sex doll deep. You get a fully satisfying and deeply immersive feeling. The likes that can only be provided by the best tpe sex doll fuck cum real doll.
Hence, this realistic sex doll torso doll is not an under age sex doll. Rather, it is a custom-made mature sex doll designed to cater to your every sexual need. So, you need not search any more. Your complete sexual satisfaction is guaranteed with this sexy real doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 164cm |
| Breast | 90cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 105cm |
| Shoulder | 39cm |
| Leg Length | 82cm |
| Arm Length | 60cm |
| Foot Length | 21cm |
| Net Weight | 43KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.