Description
About Her
A sexy curvy doll with a big booty is a sight to behold, something only dreams are made about. You can do anything you want to it. Real sex dolls are made in a fascinating way. Using the best quality material and they have mastered the art of making them feel and look more human than ever before. The latex dolls are made to quench your sexual thirst in whatever way you want it. In the doll forums sexy dolls are show cased each and every time and they all get better with age. Furry sex dolls are like roses to the eyes. Always looking good no matter how much they are abused.
And don’t get me started on the love dolls porn. These things turn anyone on. You have not lived till you have seen some good love doll porn. The dolls have silky hair and soft breasts. You just want to jump in and give them a squeeze. Sex dolls crampie is the most searched title in the sex doll porn category. Every man would want to fuck a sex doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 164cm |
| Breast | 99cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 116cm |
| Net Weight | 55KG |
| Oral Depth | 12cm |
| Vaginal Depth | 22cm |
| Anal Depth | 18cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.