Leírás
Róla
Egy szexi gömbölyű baba nagy zsákmánnyal látványos, olyasvalami, amiről csak az álmok születnek. Bármit megtehetsz vele. Az igazi szexbabák lenyűgöző módon készülnek. A legjobb minőségű anyagok felhasználásával, és elsajátították azt a művészetet, hogy emberibbnek érezzék magukat és kinézzenek, mint valaha. A latex babák úgy készültek, hogy tetszés szerinti módon oltsák szexuális szomjat. A babafórumokon minden alkalommal szexi babákat mutatnak be, és az életkorral egyre jobbak lesznek. A szőrös szexbabák olyanok, mint a rózsa a szemnek. Mindig jól néznek ki, bármennyire is bántalmazzák őket.
És ne kezdj bele a szerelmes babák pornójába. Ezek a dolgok bárkit bekapcsolnak. Nem éltél addig, amíg nem láttál néhány jó szerelmes baba pornót. A babáknak selymes haja és puha mellei vannak. Csak be akarsz ugrani és megszorítani őket. A Sex dolls crampie a legkeresettebb cím a szexbabák pornó kategóriában. Minden férfi meg akarna dugni egy szexbabát.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 164 cm |
| Mell | 99 cm |
| Derék | 62 cm |
| Csípő | 116 cm |
| Nettó tömeg | 55 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 22 cm |
| Anális mélység | 18 cm |
Baba Galéria









Vélemények
Még nincsenek értékelések.