Description
About Her
Are you looking to purchase a great quality flesh light sex doll. Then you can enjoy a good quality adult real doll at a fraction of the price. Hence, if you are looking to explore girl sex with real doll. This good looking life size real doll is a great way to go about it.
Hence, if you are concerned about how discreet getting rid of a sex doll is. Then, there is no need to worry. This is because flexible sex doll buy you a lot of time without worrying about damage. Thanks to a well textured, yet durable romi rain sex doll build.
Moorever, if you are looking to buy one of the best abyss creations, real dolls. You have found a simicone sex doll that has the features and qualities of a modern sex doll dollanzia. Hence, with this erin sex doll. You can explore a great quality cheap latex sex doll.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 156cm |
| Cup | C |
| Bust | 75.5cm |
| Under Bust | 64cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 79cm |
| Shoulder | 32cm |
| Arm length | 48cm |
| Palm | 17cm |
| Leg length | 98cm |
| Foot | 21cm |
| Mouth | 13cm |
| Vagina | 18cm |
| Anus | 16cm |
| Weight | 30kg |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.