Beskrivelse
Om hende
Er du på udkig efter at købe en let sexdukke i god kvalitet. Så kan du nyde en rigtig voksen dukke af god kvalitet til en brøkdel af prisen. Derfor, hvis du ønsker at udforske pigesex med ægte dukke. Denne flotte ægte dukke i naturlig størrelse er en fantastisk måde at gøre det på.
Derfor, hvis du er bekymret for, hvor diskret det er at slippe af med en sexdukke. Så er der ingen grund til bekymring. Dette skyldes, at fleksibel sexdukke køber dig en masse tid uden at bekymre dig om skader. Takket være en velstruktureret, men alligevel holdbar romi-regn-sex dukke.
Moorever, hvis du ønsker at købe en af de bedste afgrundskreationer, ægte dukker. Du har fundet en simikone-sexdukke, der har de egenskaber og kvaliteter som en moderne sexdukke dollanzia. Derfor med denne erin sex dukke. Du kan udforske en billig latex sexdukke af god kvalitet.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 156 cm |
| Kop | C |
| Buste | 75,5 cm |
| Under Bust | 64 cm |
| Talje | 58 cm |
| Hofte | 79 cm |
| Skulder | 32 cm |
| Armlængde | 48 cm |
| Håndflade | 17 cm |
| Benlængde | 98 cm |
| Fod | 21 cm |
| Mund | 13 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Vægt | 30 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.