Description
About Her
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Breast Line | 76cm |
| Waist Line | 51cm |
| Hip Line | 83cm |
| Shoulder Width | 37cm |
| Leg Length | 79cm |
| Arm Length | 58cm |
| Thigh Line | 42cm |
| Calf Line | 29cm |
| Feet Size | 21cm |
| Net Weight | 29kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.