Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 160 cm |
| Linija grudi | 76 cm |
| Linija struka | 51 cm |
| Linija kukova | 83 cm |
| Širina ramena | 37 cm |
| Dužina noge | 79 cm |
| Duljina ruke | 58 cm |
| Linija bedara | 42 cm |
| Teleća linija | 29 cm |
| Veličina stopala | 21 cm |
| Neto težina | 29 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.