Description
About Her
Presenting the best sex doll that is as real and sexual as a real woman – our skinny small ass sex doll! Certified to meet your highest fantasies, this high-quality sex doll has a slim body with a shapely buttock. Fully crafted from TPE material each inch of her body is designed to give you maximum pleasure and a realistic feeling. fascinating silhouette of her face and well balanced curvilinear form of her body will impress you with les than passionate winks.
Take wild pleasure in her because she is able to bend in any position because her joints are flexible. The hair on the head, eyes, and intimate parts of this attractive small ass sex doll feel so real as if it can feel your touch. The ideal tool for those who are looking for the most outstanding sexual encounter – place your order right now!
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 157cm |
| Upper Chest | 72cm |
| Lower Chest | 56cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 88cm |
| Shoulder | 35cm |
| Leg Length | 88cm |
| Thigh | 50cm |
| Arm Length | 64cm |
| Sole | 22cm |
| Net Weight | 35kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anus Depth | 15cm |
Doll Gallery










Reviews
There are no reviews yet.