Descriere
Despre ea
Vă prezentăm cea mai bună păpușă sexuală care este la fel de reală și sexuală ca o femeie adevărată - păpușa noastră de sex cu fundul mic! Certificată pentru a vă satisface cele mai înalte fantezii, această păpușă sexuală de înaltă calitate are un corp subțire, cu o fese bine formă. Complet realizat din material TPE, fiecare centimetru al corpului ei este conceput pentru a vă oferi plăcere maximă și o senzație realistă. Silueta fascinantă a feței sale și forma curbilinie bine echilibrată a corpului ei vă vor impresiona cu clipi mai puțin pasionale.
Bucură-te de ea pentru că este capabilă să se aplece în orice poziție, deoarece articulațiile ei sunt flexibile. Părul de pe cap, ochi și părțile intime ale acestei păpuși sexuale atrăgătoare cu fund mic se simt atât de reale, de parcă ți-ar putea simți atingerea. Instrumentul ideal pentru cei care caută cea mai remarcabilă întâlnire sexuală – plasați comanda chiar acum!
Dimensiuni
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 157 cm |
| Capul pieptului | 72 cm |
| Piept inferior | 56 cm |
| Talie | 53 cm |
| Şold | 88 cm |
| Umăr | 35 cm |
| Lungimea piciorului | 88 cm |
| Coapsă | 50 cm |
| Lungimea brațului | 64 cm |
| Unic | 22 cm |
| Greutate netă | 35 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
Galeria Păpușilor
















Recenzii
Nu există recenzii încă.