Description
About Her
Dimensions
| Material | Platinum Silicone |
| Height | 167cm |
| Net Weight | 35.5kg |
| Upper Bust | 82cm |
| Under Bust | 63.5cm |
| Waist | 58.5cm |
| Hip | 100cm |
| Shoulder Width | 37cm |
| Arm Length | 63cm |
| Hand Length | 16cm |
| Leg Length | 83.5cm |
| Foot Length | 21cm |
| Vagina Depth | 17.5cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.