Description
About Her
So, are you ready to meet the final instrument for those who seek to put some vulgarity and thrill into their amorous session – the sex doll lips gag? This high-quality TPE sex doll is 156 cm tall and creates an unforgettable experience for the user. It is soft-skinned, life-like and has all the features of a real woman making it a perfect partner. But where the function of this screaming sex doll is divergent to other ones? The uniquely designed lips gag provides a totally a new experience as your partner moans hard as they are tied down by the strong bands of the gag. Use this item to bring some spice to your roleplay or even indulge in some BDSM dreams with this one-of-a-kind item. Prepare for non-stop hours of pleasure with our realistic sex dolls professional grade sex doll lips gag.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Upper Chest | 108cm |
| Lower Chest | 76cm |
| Waist | 74cm |
| Hip | 118cm |
| Shoulder | 33cm |
| Arm | 60cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 45kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.