Description
About Her
Presenting the best gift for adult, our sex doll set is simply for those who want to spice up their Sex Lives. Through a good workmanship, this product emulates the general characteristics of an adult companion with a real-to-life look, skin feel, and able to move in a restricted manner.
Our pregnant sex real doll is yet another amazing addition because it gives an opportunity to add pregnancy role-playing to your sex dreams. Being an exquisite sex doll, this product is made from the best material that does not harm the user or the partner.
Make your partner or yourself happy with the most wanted gift in town – the sex doll set! Savor the pleasures for which the limits of time will never stand in your way today.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 150cm |
| Upper Chest | 108cm |
| Lower Chest | 76cm |
| Waist | 74cm |
| Hip | 118cm |
| Shoulder | 33cm |
| Arm | 60cm |
| Leg | 80cm |
| Foot | 21cm |
| Net Weight | 45kg |
| Oral Depth | 12cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 15cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.