Description
About Her
While some love their sex toys to have large breasts, there are a whole lot of others who prefer small breast sex dolls. And as expected, we have every choice you want when it comes to owning top-quality sex dolls. Nothing about Sex dolls is difficult to realize or bring to life. With these Japanese full size love dolls, you can feel in control over your sex life and be the boss you’ve always dreamed of. These are top-quality sex dolls that are waiting to be fucked, cosplayed, dressed up, and modeled. They are made of top-rated material that has no danger to your health. The realistic silicone love dolls are odorless and environmentally friendly. It won’t be nice if your health is compromised because of sexual exploitation. We have your best interest at heart. The Silicone love doll is soft and has the soothing feel of a real woman.
They can be posed in various sex positions, Lubricated, and engaged in sex that is soothing to the soul. They are many options to choose from in the small breast sex doll. This is to ensure that you pick a real sex doll that fits and suits your taste and to make sure you have a satisfying time. Your adult love doll is waiting for you. You should stop the hesitation and choose from the wide range of our almost real love dolls.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 166cm |
| Breast Line | 80cm |
| Waist Line | 57.5cm |
| Hip Line | 87cm |
| Shoulder Width | 38cm |
| Arm Length | 67cm |
| Leg Length | 104cm |
| Feet Size | 21cm |
| Thigh Line | 46cm |
| Calf Line | 30cm |
| Net Weight | 37kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery
























Reviews
There are no reviews yet.