Description
About Her
With Dasia, every day is Christmas day because a real sex toy will host you to long pool sex all the days of your life. When you get this sex doll for men and women designed to look like a sexy flight attendant love doll, you will virtually end up flirting with a real lady. You will be deeply attracted to this Chucky sex doll you wouldn’t want to fuck anyone else.
Are you looking for how to buy your haunted house to doll from? Beatrice is where you can buy her from a sex doll market. Her golden skin is what is making rounds on all social media platforms. She is a vivid raw supermodel love doll, in case you are wondering what raw sex would be like with her. Just a touch from her precious hand, and your loins will be screaming and moaning for joy.
You might have been told that the broadly known one adores love doll and joy, but I can confidently tell you that the most popular of them all is Jessica Ryan xxx with sex doll and ty dollar sign love you better download quickly to get the dollar.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 165cm |
| Breast | 67cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
| Shoulder | 34cm |
| Arm Length | 57cm |
| Foot Length | 19cm |
| Net Weight | 29KG |
| Oral Depth | 13cm |
| Vaginal Depth | 17cm |
| Anal Depth | 16cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.