Description
About Her
It’s a fact that few real sex doll females are way more sexy and enticing than their counterparts. Though you might have seen girls having sex with real doll, there is none that’s as loving as the curvy sex doll Jasmine .
You have the opportunity to enjoy a first-hand experience of the curvy realistic love doll, Jasmine in all her glory. This real rubber sex doll is an erotic lady that’s so good you can’t leave her. Sex with live rubber doll is something everyone should enjoy once in a while. Say not to blue balls and be the guy using sex doll as often as he needs to.
It’s also okay for two guys fuck sex doll, as many people already do this. The Jeri Ryan sex doll has a feminine and gripping pussy that gives off the most realistic sensation. This bleach real life sex doll is so good. I can’t cum with a sex doll does NOT apply to Jasmine.
Dimensions
| Material | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 153cm |
| Bust | 88cm |
| Under Bust | 50cm |
| Waist | 46cm |
| Hips | 88cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 34kg |
Doll Gallery
















































































Reviews
There are no reviews yet.