Description
About Her
Xia is a adult silicone sex doll with a high level of detail and realistic visual quality that makes her an absolute joy to look at and more importantly, feel up. Hence, Xia is certain to make you love having sex with silicone love doll thanks to her pretty face, sexy curvy body and soft, succulent voluptuous breasts.
Furthermore, the best high quality silicone sex dolls like Xia are made with the best quality silicone materials that gives them the best and most realistic texture. In addition, Xia was made using the latest technology, thus she has a great-looking well-detailed finish that gives her a very realistic look.
Because of these qualities, Xia makes a great lesbian love doll as well as being comparable to the best silicon sex dolls. Also, Xia provides you with the lowest real doll prices you can find on the internet.
Dimensions
| Material | Full Silicone |
| Height | 160cm |
| Breast | 98cm |
| Under Breast | 70cm |
| Waist | 66cm |
| Hip | 105cm |
| Arm length | 64cm |
| Shoulder width | 40cm |
| Calf line | 37cm |
| Thigh line | 56cm |
| Leg Length | 74cm |
| Feet Size | 22cm |
| Oral Depth( Soft Head Only) | 12cm |
| Vaginal Depth | 18cm |
| Anal Depth | 16cm |
| Net Weight | 46kg |
Doll Gallery













Reviews
There are no reviews yet.