Kuvaus
Hänestä
Xia on aikuisten silikoninen seksinukke, jolla on korkeat yksityiskohdat ja realistinen visuaalinen laatu, joka tekee hänestä ehdottoman ilon katsoa ja mikä tärkeintä, tuntea itsensä. Siten Xia saa sinut varmasti rakastamaan seksiä silikonisen rakkausnuken kanssa kauniiden kasvojensa, seksikäs kurvikkaan vartalonsa ja pehmeiden, mehevien ja täyteläisten rintojensa ansiosta.
Lisäksi parhaat korkealaatuiset silikoniset seksinuket, kuten Xia, on valmistettu parhaista silikonimateriaaleista, jotka antavat niille parhaan ja realistisimman koostumuksen. Lisäksi Xia on valmistettu uusimmalla tekniikalla, joten hänellä on upean näköinen hyvin yksityiskohtainen viimeistely, joka antaa hänelle erittäin realistisen ilmeen.
Näiden ominaisuuksien ansiosta Xia on loistava lesbo-rakkausnukke ja se on verrattavissa parhaisiin silikonisex-nukkeihin. Lisäksi Xia tarjoaa sinulle halvimmat oikeat nukkehinnat, jotka voit löytää Internetistä.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 160 cm |
| Rinta | 98 cm |
| Rintojen alla | 70 cm |
| Vyötärö | 66 cm |
| Hip | 105 cm |
| Käden pituus | 64 cm |
| Hartianleveys | 40 cm |
| Pohkeen linja | 37 cm |
| Reiden linja | 56 cm |
| Jalan pituus | 74 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 46 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.