Description
About Her
If you are wondering is amazon sex doll true real doll. Then this sex doll unboxed love doll was designed to offer you the very best sexual experience. Hence, if you are into guy moaning fucking sex doll videos on youtube. This gorgeous sex doll from a real doll has all the features you need for a fully engaging sexual encounter.
Furthermore, this sex toys love doll is highly durable and versatile. Thus, ensuring that your 25 inch sex doll is a great sexual companion.
Moreover, this sex doll brothel Portland love doll is a very solid sex dolls doll studio doll. Hence, if you create own sex doll using our customization options. You do not need to worry about can customs seize a sex doll. Thanks to our solid network of shipping and delivery. This means that your complete sexual stimulation is guaranteed.
Dimensions
| Height | 29.53 in/75cm |
| Chest size | 31.5 in/80cm |
| Hip size | 33.07 in/84cm |
| Waist size | 44.96cm/17.7in |
| Leg length | 26cm |
| Net weight | 20.5kg |
| Vaginal | 15.24cm/6in |
| Anus | 13.1cm/5.16in |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.