Descriere
Despre ea
Dacă vă întrebați este păpușa sexuală Amazon adevărată păpușă adevărată. Apoi, această păpușă sexuală, fără cutie, a fost concepută pentru a vă oferi cea mai bună experiență sexuală. Prin urmare, dacă sunteți încântați de tipul care se plânge de videoclipuri cu păpuși sexuale pe youtube. Această păpușă sexuală superbă dintr-o păpușă adevărată are toate caracteristicile de care aveți nevoie pentru o întâlnire sexuală complet antrenantă.
În plus, această păpușă de dragoste cu jucării sexuale este foarte durabilă și versatilă. Astfel, asigurându-vă că păpușa dvs. sexuală de 25 inch este un companion sexual excelent.
Mai mult, această păpușă de dragoste Portland din bordel de păpuși sexuale este o păpușă de studio pentru păpuși sexuale foarte solidă. Prin urmare, dacă creați propria păpușă sexuală folosind opțiunile noastre de personalizare. Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la posibilitatea de a sechestra o păpușă sexuală. Datorită rețelei noastre solide de transport și livrare. Aceasta înseamnă că stimularea sexuală completă este garantată.
Dimensiuni
| Înălţime | 29,53 inchi/75 cm |
| Dimensiunea pieptului | 31,5 inchi/80 cm |
| Mărimea șoldului | 33,07 inchi/84 cm |
| Marimea taliei | 44,96 cm/17,7 inchi |
| Lungimea piciorului | 26 cm |
| Greutate netă | 20,5 kg |
| vaginale | 15,24 cm/6 inchi |
| Anus | 13,1 cm/5,16 inchi |
Galeria Păpușilor











Recenzii
Nu există recenzii încă.