Description
About Her
life size love dolls function just as well as life-size ones. There is a reason adult fuck dolls are in demand. This is because they are inflat able and can be taken on trips for sexual gratification. Chubby love dolls also have their benefits. Hugging and cuddling them goes well because of their body structure. The giant tits sex doll is a chubby sex doll.
Fuckable dolls like the anime doll Hentai and the transsexual sex doll are the best sex dolls for sale. These sexiest sex dolls live up to their reputation. Their sleek body is not slippery. They also have full, perky breasts, which are great for sucking.
Going for a real-life-like sex doll is important. A love doll that doesn’t look feminine won’t serve romance purposes. Real life-like sex dolls help stimulate the sexual senses. Your body has no choice but to react positively to your hormones.
Your sex doll is yours forever. No one talks about going separate ways. You decide whether to share her or keep her to yourself. She can’t get jealous or cheat. Love dolls are great sexual companions.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 171cm |
| Bust | 87cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 91cm |
| Shoulder | 37cm |
| Arm | 56cm |
| Leg | 100cm |
| Foot | 20cm |
| Net Weight | 39kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery












Reviews
There are no reviews yet.