Opis
O njej
ljubezenske punčke v naravni velikosti delujejo enako dobro kot tiste v naravni velikosti. Obstaja razlog, da je povpraševanje po punčkah za odrasle. To je zato, ker so napihljive in jih lahko vzamete na potovanja za spolno zadovoljstvo. Chubby love punčke imajo tudi svoje prednosti. Objemanje in crkljanje jim gre prav zaradi strukture telesa. Seks lutka z ogromnimi joški je debelušna spolna lutka.
Zajebane lutke, kot sta anime lutka Hentai in transseksualna spolna lutka, so najboljše spolne lutke za prodajo. Te najbolj seksi seks punčke upravičujejo svoj sloves. Njihovo elegantno telo ni spolzko. Imajo tudi polne, živahne prsi, ki so odlične za sesanje.
Odločitev za seks lutko, ki je podobna resničnemu življenju, je pomembna. Ljubezenska lutka, ki ni videti ženstvena, ne bo služila romantičnim namenom. Resnične seks lutke pomagajo stimulirati spolne čute. Vaše telo nima druge izbire, kot da se pozitivno odzove na vaše hormone.
Tvoja spolna lutka je tvoja za vedno. Nihče ne govori o razhodu. Odločite se, ali jo boste delili ali obdržali zase. Ne more biti ljubosumna ali varati. Ljubezenske lutke so odlični spolni spremljevalci.
Dimenzije
| Material | TPE |
| Višina | 171 cm |
| Doprsi | 87 cm |
| Pas | 56 cm |
| Kolk | 91 cm |
| Ramo | 37 cm |
| Roka | 56 cm |
| noga | 100 cm |
| Stopalo | 20 cm |
| Neto teža | 39 kg |
| Ustna globina | 13 cm |
| Globina nožnice | 18 cm |
| Analna globina | 17 cm |
Galerija lutk












Ocene
Ni še nobene ocene.