Apraksts
Par viņu
dzīves izmēra mīlas lelles darbojas tikpat labi kā dabiska izmēra lelles. Ir iemesls, kāpēc pieaugušām fuck lelles ir pieprasītas. Tas ir tāpēc, ka tie ir piepūšami un var tikt ņemti līdzi ceļojumos, lai gūtu seksuālu apmierinājumu. Apaļajām mīlas lellēm ir arī savas priekšrocības. Apskāviens un glāstīšana notiek labi, pateicoties to ķermeņa uzbūvei. Milzu zīļu seksa lelle ir apaļīga seksa lelle.
Labākās pārdošanā esošās seksa lelles, piemēram, anime lelle Hentai un transseksuālā seksa lelle. Šīs seksīgākās seksa lelles atbilst savai reputācijai. Viņu gludais ķermenis nav slidens. Viņiem ir arī pilnas, iecirtīgas krūtis, kas ir lieliski piemērotas zīdīšanai.
Ir svarīgi meklēt reālai dzīvei līdzīgu seksa lelli. Mīlestības lelle, kas neizskatās sievišķīgi, nederēs romantiskiem nolūkiem. Īstai dzīvei līdzīgas seksa lelles palīdz stimulēt seksuālās sajūtas. Jūsu ķermenim nav citas izvēles, kā tikai pozitīvi reaģēt uz jūsu hormoniem.
Tava seksa lelle ir tava uz visiem laikiem. Neviens nerunā par braukšanu atsevišķi. Jūs izlemjat, vai dalīties ar viņu vai paturēt viņu sev. Viņa nevar kļūt greizsirdīga vai krāpties. Mīlestības lelles ir lieliski seksuālie pavadoņi.
Izmēri
| Materiāls | TPE |
| Augstums | 171 cm |
| Krūtis | 87 cm |
| Viduklis | 56 cm |
| Gurns | 91 cm |
| Plecu | 37 cm |
| Arm | 56 cm |
| Kāja | 100 cm |
| Pēda | 20 cm |
| Neto svars | 39 kg |
| Mutes dziļums | 13 cm |
| Maksts dziļums | 18 cm |
| Anālais dziļums | 17 cm |
Leļļu galerija












Atsauksmes
Vēl nav nevienas atsauksmes.