Beschrijving
Over haar
levensgrote liefdespoppen functioneren net zo goed als levensgrote liefdespoppen. Er is een reden waarom er veel vraag is naar volwassen neukpoppen. Dit komt omdat ze opblaasbaar zijn en meegenomen kunnen worden op reis voor seksuele bevrediging. Mollige liefdespoppen hebben ook hun voordelen. Het knuffelen en knuffelen gaat goed met ze vanwege hun lichaamsbouw. De sekspop met gigantische tieten is een mollige sekspop.
Neukbare poppen zoals de animepop Hentai en de transseksuele sekspop zijn de beste sekspoppen die er te koop zijn. Deze meest sexy sekspoppen doen hun reputatie eer aan. Hun slanke lichaam is niet glad. Ze hebben ook volle, parmantige borsten, waar ze heerlijk op kunnen zuigen.
Het is belangrijk om voor een levensechte sekspop te gaan. Een liefdespop die er niet vrouwelijk uitziet, dient geen romantische doeleinden. Levensechte sekspoppen helpen de seksuele zintuigen te stimuleren. Je lichaam heeft geen andere keuze dan positief te reageren op je hormonen.
Je sekspop is voor altijd van jou. Niemand praat over een aparte weg gaan. Jij beslist of je haar deelt of voor jezelf houdt. Ze kan niet jaloers worden of vals spelen. Liefdespoppen zijn geweldige seksuele metgezellen.
Dimensies
| Materiaal | TPE |
| Hoogte | 171cm |
| Borstbeeld | 87cm |
| Taille | 56cm |
| Heup | 91cm |
| Schouder | 37cm |
| Arm | 56cm |
| Been | 100cm |
| Voet | 20cm |
| Netto gewicht | 39kg |
| Orale diepte | 13cm |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 17cm |
Poppen Galerij












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.